KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6172639
nr 617 2639
På kopparplåt, Okänd mästare, Sent 1700-tal, Landskap med ruin, samtida förgylld svensk ram, 14, 5x18, 2
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 21 december 2009
kl 17:00:00
2.100 kr
2.500 kr
2.800 kr
3.100 kr
3.500 kr